wtorek, 3 stycznia 2012

7. Vipera Creation Professional nr 638 recenzja

Dzisiaj obiecana recenzja jednej z moich ostatnich lakierowych zdobyczy. Mowa tutaj oczywiście o Vipera Creation Professional nr 638.POJEMNOŚĆ
10ml

CENA
12,00 zł na stoisku Vipery w Galerii Kazimierz


KOLOR
Lakier ma bardzo ładny brązowy kolor, kiedy na niego patrzę to na myśl przychodzi mi ... kakao, tak, właśnie kakao, które uwielbiam pić rano, szczególnie teraz w zimie.

KRYCIE
Jedna warstwa jest prawie przeźroczysta, daje tylko lekki kolorek, dwie warstwy to już kakao, a trzecia warstwa jest dla tych którzy wolą intensywniejszy kolor.

MALOWANIE
Maluje się bardzo dobrze, pędzelek jest co prawda malutki, ale dla mnie to duży plus bo jeszcze nie umiem obsługiwać lakierów z dużymi i grubymi pędzelkami. Dla lakierowego laika mailowanie może okazać się trudne, ponieważ lakier lubi pozostawiać smugi kiedy się nim maluje ot tak, na szybko lub troszkę nieudolnie (dlatego malowałam pazurki 3 razy:D) ale dla wprawnej lakieroholiczki malowanie tym lakierem będzie czystą przyjemnością.

WYSYCHANIE
Lakier nie jest typem speed dry, ale jedna warstwa wysycha bardzo szybko, przy dwóch proponuję już sobie pooglądać jakiś katalog z kosmetykami albo gazetki promocyjne. Trzy warstwy schną już długo.

TRWAŁOŚĆ
Lakier jest średnio trwały, przyznam szczerze, że zawiodłam się na nim trochę, ale może po prostu miałam zbyt wysokie oczekiwania? Na zdjęciu lakier ma już 6 dni :D Jak widać końcówki się już mocno przetarły, ALE(!) nie ma ani jednego odprysku co mnie bardzo cieszy. Końcówki zaczęły się ścierać na 4 dzień (weźmy poprawkę na to, że ja codziennie stukam w klawiaturę, piorę ręcznie rzeczy Małej i sprzątam i robię wiele innych rzeczy :D). Nie jest źle.

ZMYWANIE
Bezproblemowe. Ja używam zmywacza z Biedronki i radzi sobie z tym lakierem znakomicie.

MOJA OCENA 4/5
Ogólnie polecam, kolorek jest cudny, jeśli zmieniacie kolorek paznokci częściej niż co 4 dni to będzie idealny:). Czwórka za cenę i jednak to, że musiałam 3 razy malować pazury zanim wyszło mi coś co można pokazać ludziom ;)
ps. wybaczcie wygląd skórek, a pazurki może ciut zapuszczę, ale przyznam szczerze, ze wolę mieć krótkie ;)

2 komentarze:

  1. Naprawdę bardzo ładny, ale szkoda że potrzeba aż 3 warstw

    OdpowiedzUsuń
  2. na zdjęciu tylko 2 warstwy i wygląda bardzo fajnie:)

    OdpowiedzUsuń